Hurom HA. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 599,00 PLN

oszczędzasz do 33%

  • Producent: Hurom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: regulacja prędkości, funkcja reverse
  • Kolor: złoty, różowy, srebrny, biały
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 78 obr/min
  • Ilość prędkości: 1
  • Pojemność pojemnika na sok: 0.35 l
  • Pojemnik na sok: tak
  • Pojemnik na miąższ: tak

Wyciskarka do soków Hurom Alpha H-AA Najnowsza wyciskarka do soków Hurom H-AA jest flagowym modelem w rodzinie Hurom, pierwszym, w którym zastosowano nowoczesną technologię Alpha SST™. Hurom Alpha charakteryzuje się zmysłowym designem, idealną wydajnością, prostym systemem czyszczenia i możliwością przygotowywania lodów czy sorbetów.

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H-AA spełni Twoje oczekiwania! innowacyjna technika wyciskania Hurom Alpha SST Hurom Alpha SST - ulepszony wałek ślimakowy, sito oraz nowy system wycieraczek. Nowy system Alpha został zaprojektowany od podstaw w pełni na nowo.

Nowy wałek ślimkowy jest jeszcze bardziej precyzyjny i w połączeniu z udoskonalonym sitem umożliwia uzyskanie skuteczności nieprzeciętnej dotąd w wyciskarkach pionowych. Produkty zaciągane są do wnętrza komory z jeszcze większą łatwością, a uzyskany sok jest niezwykle krystaliczny.

świeże wycieraczki obrotowe napędzane są za pomocą specjalnej zębatki, kóra nie ma kontaktu z wyciskanymi produktami. Wszystkie pionowe wyciskarki wolnoobrotowe Hurom zaopatrzone w ten system doskonale radzą sobie z wyciskaniem najtwardszych produków włączając w to zieleninę.

w dodatku dzięki specjalnemu mechanizmowi wycieraczki obracają się z niezwykle niską prędkością 17 obrotów na minutę. Otrzymywany sok jest praktycznie pozbawiony piany, co poprawnie wpływa na jego świeżość oraz zawartość cennych części odżywczych takich jak enzymy, witaminy i minerały.

Hurom Alpha SST - nowa misa Nowa misa posiada przeźroczysty wlot by lepiej kontrolować proces wyciskania. Zaopatrzona jest w progresywną i zastrzeżoną manetkę do regulacji wielkości otworu wylotowego pulpy i w niekapek, zatyczkę otworu wylotowego soku.

Wszystkie świeże części powodują, iż nowy system jest sprawniejszy i jeszcze bardziej przychylny dla użytkownika. Hurom Alpha SST to łatwiejsza praca, prędkie i komfortowe mycie i sporo nowych możliwości.

Soki wyciskane z typowych owoców i warzyw (np. Jabłko, gruszka, grejpfrut, pomarańcza, cytryna, seler, ananas, pomidor, burak, jarmuż, szpinak itd) Pierwszą porcję elementów wkładamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (całkowicie zamknięta), po chwili - w trakcie wyciskania - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej).

Na takim ustawieniu manetki wyciskamy pozostałą część składników. Soki wyciskane z owoców i warzyw zawierających drobne pestki (np. Winogron, kiwi, maliny itp.) Rozpoczynamy wyciskanie z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (w pełni zamknięta), następnie - kiedy w misa wypełni się sokiem - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej).

Smoothies z miękkich owoców i soki z zawierające mleko (np. Banan, truskawka, jagody itp.) Wyciskamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (w całości zamknięta). Wyciskarka do soku Hurom H-AA. Jedno urządzenie - niemało funkcji!

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom H-AA - poznaj jej mocne strony: wykwintne wzornictwo: poręczny design oraz zmysłowa linia - wyciskarka do soków Hurom H-AA zadowala oko, dzięki temu chcesz ją nieprzerwanie widzieć w kuchni.

delikatne wykończenie w dolnej części powiększa funkcjonalność, usprawniając przenoszenie wyciskarki. Technologia Alpha: wałek ślimakowy w modelu H-AA obraca się 43 razy na minutę imitując cykl ręcznego wyciskania soku.

opatentowany system wolnoobrotowego wyciskania zagwarantuje świeżość soku oraz najwyższą wartość odżywczą. Kontrola gęstości soku: wyciskarka do soków Hurom H-AA posiada manetkę,, a także dwa sita o znacznych i drobnych otworach, które usprawniają dobranie ilości miąższu w soku do indywidualnych potrzeb.

sprawność: progresywny wałek ślimakowy o unikalnej konstrukcji - wyciskarka do soków Hurom jet liderem skuteczności i przezroczystości soku. Uproszczony system czyszczenia: wyciskarka do soków zezwala na robienie kilku różnorodnych soków jeden po drugim.

Nie trzeba jej myć przy każdorazowej zmianie receptury. Starczy nalać wody do misy i włączyć wyciskarkę. Po całkowitym ukończeniu pracy umyć każdą część pod bieżącą wodą. Wyciskarka do soków Hurom H-AA to instynktowny system konstrukcji oszczędzający czas.

Szczotki silikonowe obracają się niezależnie od wałka ślimakowego mieszając sok i oczyszczając misę. Jakość: wyciskarka do soków Hurom jest wolna od bisfenoli (BPA-Free). Korpus zbudowany jest z odpornych na uderzenia tworzyw ABS, dzięki którym wyciskarka do soków Hurom H-AA jest nad wyraz wytrzymała.

Sito i wałek ślimakowy wytworzono z ULTEMU - materiału o ośmiokrotnie wyższej niepodatności i trwałości w kontraście do tradycyjnych plastików. Wszechstronność: wyciskarka do soków Hurom H-AA bezproblemowo wyciska soki z owoców, warzyw kapustnych i liściastych, orzechów, fasoli i innych towarów umożliwiając tworzenie odżywczych soków, napojów mlecznych, tofu itp.

Model H-AA unikalną możliwość przygotowywania lodów. Bezpieczeństwo: wyciskarka do soków Hurom H-AA zaopatrzona jest w czujniki bezpieczeństwa zapobiegające włączenie wyciskarki jeśli nie jest ona prawidłowo złożona.

zaimplementowany system chłodzenia i zintegrowane otwory wentylacyjne sprawiają, że wyciskarka do soków Hurom H-AA nie przegrzewa się, co czyni ją praktycznie bezusterkową. Wyciskarka do soków Hurom H-AA skonstruowana jest, ze szczególną dbałością jeśli chodzi o bezpieczeństwo w kontakcie z małymi dziećmi - szerokość otworu w komorze wsadowej skonstruowano tak, by uniemożliwić włożenie do niej dziecięcych rączek.

Cicha praca: wyciskarka do soków Hurom H-AA wyposażona jest w mistrzowski, bezszczotkowy silnik AC o mocy 150 wat, cechujący się znacznym momentem obrotowym (w kontraście do charakterystycznych silników szczotkowych tej samej albo pokaźniejszej mocy), dzięki czemu bez problemów wyciska sok z twardych artykułów, w przeciwieństwie do sokowirówek czy blenderów.

Dlaczego właśnie HUROM? Hurom to nr 1 na światowym rynku wolnoobrotowych wyciskarek do soków (źródło: Euromonitor International Limited - wielkość sprzedaży detalicznej w 2014r.) Tłoczenie na zimno daje udoskonalony smak i jakość soku bez efektu rozwarstwienia Od 2010 r.

Hurom sprzedał ponad 6 milionów wyciskarek zaawansowana i zastrzeżona technologia Wyciskarka do soków Hurom jest aktualnie najwydajniejszym urządzeniem w swej klasie Możliwość przygotowania mleka orzechowego, lodów, sorbetów i smoothies Wyciskarka do soków Hurom wyekwipowana jest w nad wyraz cichy silnik Bezpieczeństwo - wyciskarka do soków Hurom nie ma ostrzy.

wyposażona jest w zabezpieczenia przed dziećmi Koreańska produkcja z najwyższej jakości komponentów Wyciskarka do soków Hurom Zużywa do 80% mniej energii charakterystyczna 750-watowa sokowirówka Super szybka i nietrudna w czyszczeniu Wyciskarka do soków Hurom H-AA przystępna jest aż w 5 unikalnych kolorach 10 lat gwarancji na silnik i 4 lata na części* Wyciskarka do soków Hurom Alpha H-AA - Zawartość pudełka Ogólne informacje technologiczne technologia Hurom ALPHA szybkość obrotowa silnika 45 obr/min szybkość obrotowa koszyczka 17 obr/min Misa 500 ml BPA Free Manetka do regulacji Tak Korek niekapek Tak Napięcie 220 - 240V Moc silnika 150 W standardowy czas pracy do 30 minut ciągłej pracy certyfikaty CE / C-Tick wymiary 410 x 210 x 175 mm Gwarancja 10 lat na silnik / 2 lata na części (4 lata po zarejestrowaniu produktu)* kolor Czarny Waga 5 kg Hurom H-AA to obecnie najwydajniejsza pionowa wyciskarka do soków.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Wyciskarki