Hurom HE. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 950,00 PLN

oszczędzasz do 4%

 • Producent: Hurom
 • Kategoria: Wyciskarki
 • Funkcje: łatwe czyszczenie
 • Kolor: srebrny, kremowy, czarny, czerwony
 • Moc: 150 W
 • Prędkość obrotowa: 78 obr/min
 • Pojemność pojemnika na sok: 0.35 l
 • Pojemnik na sok: tak
 • Pojemnik na miąższ: tak

Najnowszym modelem wyciskarki Hurom, który został właśnie wprowadzony na rynek, jakim jest wyciskarka Hurom HU-500. Możemy go nabyć w dwóch kolorach takich jak kremowo-perłowy oraz srebrno-perłowy. Poza fantastyczną kolorystyką najnowszy model ma do zaoferowania szczególnie dużo, z racji tego,firma kierując się sugestiami konsumentów, wprowadzić kilka ważnych zmian, by narzędzie to było jeszcze bardziej efektywne i łatwiejsze w obsłudze.

Pierwsza, nad wyraz ciekawa innowacja to zatyczka wypływu soku, w którą poprzednie modele nie były wyekwipowane. Zatyczka ta zaś wyjątkowo poszerza zakres funkcji wyciskarki o taką opcję jak mieszanie. W związku z tym będziemy mieli możliwość przygotowywać różnorodnego rodzaju mieszanki owocowe i warzywne jak przykładowo musy czy koktajle. Starczy wyłącznie opuścić zatyczkę i dzięki czemu mus bądź sok wymiesza się starannie w urządzeniu, a możliwość luźnego zamykania i otwierania zatyczki wypływu soku pozwoli nam na dostosowywanie nalewania napoju do szklanki, poprzez co unikniemy rozlewania. Możemy również dzięki tej opcji tworzyć przeróżne kompozycje z dodatkiem mleka czy jogurtu. W wyciskarce Hurom HU-500 możemy przygotować na dodatek najróżniejsze przeciery i musy dla znikomych dzieci.

Kolejna zaleta występowaniu zatyczki wypływu soku to obszerna poprawa wydajności takiej funkcji jak przepłukiwanie urządzenia na biegu, bo gdy opuścimy zatyczkę, wlana przez nas woda nie wypłynie od razu, ale kilkakrotnie przepłynie przez otwory sita oraz części robocze i skrupulatniej je wyczyści. Będąc już przy kwestii czyszczenia urządzenia, należy wspomnieć o dwóch szczoteczkach załączonych przez producenta, które pokaźnie ułatwią utrzymanie wyciskarki w należytej czystości. Samo zaś składanie i rozkładanie urządzenia jest o dużo łatwiejsze i bardziej komfortowe, niż w poprzednich wersjach.

Wyciskarka Hurom HU-500 niezwykle poręczne wieczko, które możemy nałożyć na misę zasypową, kiedy nie korzystamy z wyciskarki. Dzięki temu misa nie zakurzy się i nie dostanie się do niej żaden niepożądany przedmiot. Warto zwrócić uwagę na dopełniające otworzy pokrywy wyciskarki. Otwory te bowiem zapewnią urządzeniu znacznie udoskonaloną wentylację i chłodzenie silnika, co z kolei będzie zabezpieczać silnik poprzez zbytnim nagrzaniem się.

Model wyciskarki Hurom HU-500 ma trzy przeróżne sita, dzięki którym będziemy mogli zrobić sok o takiej konsystencji, jaką najszczególniej lubimy:

Sito podstawowe posiada mniejsze mikrootwory co umożliwia wyciskanie szczególnie klarownych soków, które znamionują się mniejszą zawartością miąższu. Sito jest wytworzone z bezpiecznego dla zdrowia tworzywa jakim jest ultem, który jest materiałem bardzo trwałym i niepodatnym na uszkodzenia mechaniczne. Ciemny odcień tworzywa gwarantuje jego niezmiennie korzystny wygląd choćby po szczególnie długim czasie użytkowania.

Drugim sitem jest sito do musów, a także gęstych soków. Dzięki niemu możemy przygotować między innymi przecier pomidorowy bądź mus z malin.

Trzecie (opcjonalne) sito to sito zewnętrzne, które jest przypasowane do naczynia na sok. Dzięki niemu soki będą szczególnie przezroczyste.

Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, iż część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, powodują produkcje gęstszego soku w porównaniu do np. Twardego ascetycznca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu przez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle niewielkie, że sito wyciskarki nie jest w stanie przefiltrować i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego też gęstszy sok w trakcie produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak wyjątkowo czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje nieprzeciętnie czysty sok.

Wyciskarka Hurom HU-500 jest zaopatrzona w szczególnie mocny, usytuowany pionowo wałek ślimakowy, który wytwarzano w dodatku z wcześniej wspomnianego już Ultemu. Wałek obraca się przez co miażdży i kruszy surowiec, po czym dociska go do sita. Dzięki czemu sok zostaje skrupulatnie przefiltrowany.

Omawiana wyciskarka ma także kosz czyszczący, który obraca się wokół sita. W koszu zamontowane zostały specjalne "wycieraczki" wytwarzane z silikonu, które podczas pracy urządzenia cały czas czyszczą mikrootwory sita. Dzięki czemu cykl wyciskania soku przebiega szybciej i bardziej skutecznie. O ile sok wypływa do naczynia, które podstawimy, o tyle odpady są usuwane do drugiego naczynia.

Sok pozyskany za pomocą wyciskarki Hurom HU-500 nie nagrzewa się i nie napowietrza, a zatem nie traci bardzo ważnych enzymów i witamin, które są niezwykle wrażliwe na utlenianie i temperaturę. Dzieje się tak dzięki czemu,cykl wyciskania soku przebiega przy niskich obrotach, około 80 obrotów na minutę. Nie jest to jednak równoznaczne z wolnym tempem wyciskania soku, gdyż jeden litr napoju możemy uzyskać już w zaledwie 4-5 minut. I to właśnie wspomniane pionowe ustawienie wałka ślimakowego sprawia,cykl pozyskiwania soku przebiega błyskawicznie (ponadto nie musimy używać popychacza, bo wałek samoczynnie pobiera ascetyczniec).

Tak przygotowany sok mamy możliwość przechowywać w lodówce nawet do 72 godzin, gdyż nie straci on cennych dla naszego zdrowia części, koloru czy smaku, nie będzie się rozwarstwiał. Wyciskarka ta jest zatem świetną alternatywą dla każdej zapracowanej osoby, która chce żyć zdrowo, ale nie ma czasu na codzienne przygotowywanie świeżej porcji soku.

Warto wspomnieć też o takiej funkcji jak płukanie na biegu. W praktyce oznacza to, iż chcąc przepłukać urządzenie, nie musimy rozbierać modułu roboczego. Dzięki czemu wyjątkowo prędko możemy robić różne soki jeden po drugim bez obaw o to, że pomieszają się smaki.

Wyciskarka Hurom HU-500 umożliwia wyciskanie soku z niemal wszystkich typów owoców i warzyw, od warzyw liściastych, poprzez twarde warzywa korzeniowe na miękkich owocach, kiełkach i soi kończąc.

Jeśli chodzi o wygląd urządzenia, jest on niezwykle uniwersalny dzięki temu wyciskarka nadzwyczajnie wpasuje się w wygląd każdego pomieszczenia kuchennego. Ponadto jest wyjątkowo kompaktowa i minimalna, wobec tego możemy znaleźć jej stałe miejsce zamiast każdorazowo wydobywać i chować.

Wyciskarka do warzyw i owoców to wyśmienite rozwiązanie dla każdego, kto pragnie zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich. Zdrowy styl bycia bowiem uchroni nas poprzez wieloma chorobami i pozwoli w pełni cieszyć się życiem.

Chcąc podsumować najważniejsze zalety wyciskarki Hurom HU-500 nie można pominąć takich kwestii jak: • funkcja mieszania umożliwiająca nam komponowanie najróżniejszych koktajli i musów

 • 10 lat gwarancji na silnik i 2 lata części

 • cicha praca urządzenia

 • europejski atest bezpieczeństwa

 • dostęp do serwisu i części zamiennych

 • produktywne chłodzenie silnika

 • załączone do zestawu dwie sztuki litrowych pojemników z miarką na sok oraz dwie szczoteczki usprawniające czyszczenie sita

 • obudowa pokryta najwyższej jakości lakierem, który nie łuszczy się, nie blaknie i nie rysuje

 • perłowy lakier obudowy, na którym nie pozostają ślady palców i inne zabrudzenia

 • pokrywa na misę zasypową, dzięki której misa nie będzie zakurzona

 • funkcja wstecznego biegu, dzięki któremu można odblokować urządzenie, jeśli zostanie wrzucony do niego zbyt pokaźny kawałek ascetycznca

 • brak konieczności używania popychacza

 • komfortowa i prosta obsługa, która nie wymaga krojenia minimalistycznca na bardzo nieduże kawałki

 • dwa sita, które dają możliwość wyboru ulubionej konsystencji napoju

 • regulacja wypływu soku, która zespala się z występowaniuą zatyczki wypływu soku - dzięki niej problem z rozlewaniem i kapaniem zostaje rozwiązany

 • proste, prędkie montowanie i rozmontowanie urządzenia z racji tego, że wyciskarka nie ma niewygodnych zaczepów między modułem napędowym a roboczym

 • funkcja przepłukiwania na biegu

 • szybkie pozyskanie soku (litr soku w około 5-7 minut)

 • ogromna wydajność - mamy możliwość pozyskać do dwóch razy więcej wyciśniętego soku w sytuacji klasycznych sokowirówek

 • wartościowy sok, który jest bogaty w enzymy i witaminy uzyskany przy pomocy wolnoobrotowej technologii wyciskania

 • oraz bezpieczeństwo zapewnione przez zastosowanie sita i wałka ślimakowego wyprodukowanych z przychylnego dla zdrowia tworzywa jakim jest ultemWyniki testów:

Hurom Slow Juicer VS Sokowirówka

Badania pozostały przeprowadzone przez:

Michelson Laboratories, Inc.

Z akredytacją Instytutów jak:

• ISO/IEC17025 accredited laboratory through A2LA
(International Organization for Standardization/ International Electrotechnical commision)
• USDA (United States Department of Agriculture)
• FDA (US Food & Drug Administration)
• USDA National Nutrient Database

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Wyciskarki