Hurom HG 2G. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 1380,00 PLN

oszczędzasz do 13%

  • Producent: Hurom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: regulacja gęstości soku
  • Kolor: czerwony, srebrny, bordowy, stalowy, brązowy
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 43 obr/min
  • Pojemność pojemnika na sok: 0.5 l
  • Pojemnik na sok: tak
  • Pojemnik na miąższ: nie

Wersja PREMIUM najkorzystniejszej pionowej wyciskarki do soków Hurom. Hurom po ogromnym sukcesie pierwszego modelu wyciskarki II generacji, Huroma HH 2G, ukazuje bliźniaczy model w wersji PREMIUM. Wyciskarka do soków Hurom HG 2G oferuje te same funkcje co poprzedni model, ale dzięki obudowie ze stali rdzoodpornej proponuje bardziej ekskluzywny design.

Nowy bezszczotkowy silnik indukcyjny Wyciskarka do soków Hurom HG 2G ma nowy silnik pracujący z prędkością 40 obr./min. Dzięki temu pracuje ciszej niżeli modele I generacji, wyciska precyzyjniej i proponuje sok o jeszcze wyższej jakości.

Silniki wykorzystane w wyciskarkach Hurom to silniki indukcyjne, bezszczotkowe o wydłużonej żywotności, czego potwierdzeniem jest aż 10-letnia gwarancja. Nowy wałek ślimakowy Wyciskarka do soków Hurom II generacji wyposażona pozostała w nowy wałek ślimakowy z dwoma łopatkami.

Dzięki dwóm łopatkom czas wyciskania nie wydłużył się, pomimo zmniejszenia obrotów. Nowy wałek ślimakowy posiada także gęściej ułożone "żeberka" przez co lepiej dolega do sita i precyzyjniej wyciska sok.

Zmiany konstrukcyjne misy i sita Najwyższa krystaliczność uzyskiwanego soku osiągnięta pozostała przez zmiany konstrukcyjne w misie. Wyciskarki pionowe wyposażone są w obrotowy koszyczek z wycieraczkami, który obraca się podczas pracy urządzenia, pełniąc następujące funkcje: wycieraczki czyszczą i udrażniają sito w trakcie wyciskania, zbierając nadmiar soku i miąższu, mieszają sok wypychają sok z misy w trakcie wylewania do pojemnika pozwalają na funkcję przepłukiwania W większości modeli wyciskarek dostępnych na rynku, koszyczek ten napędzany jest poprzez plastikowe koło zębate umieszczone na spodzie misy.

Rozwiązanie takie miało kilka pokaźnych wad. Zębatka ta, jakowytworzona była z plastiku ulegała zużyciu, co uniemożliwiało pracę do momentu podmiany elementu. Utrudniało one także czyszczenie, gdyż wokół tego elementu zbierały się pozostałości warzyw i owoców, a także owijały się włókna z warzyw liściastych.

Umiejscowienie zębatki uniemożliwiało także szczelne dostosowanie części wyciskających (zwykle sita) do misy, w związku z czym miąższ przedostawał się przez te szczeliny do soku. W nowej generacji wyciskarek Hurom koszyczek ze szczotkami napędzany jest bezpośrednio poprzez wałek ślimakowy, którego dwie łopatki wchodzą w szczeliny w koszyku.

Takie rozwiązanie pozwoliło polikwidować newralgiczny składnik jakim było kółko zębate. Dzięki temu sito szczelnie dolega do misy skutecznie uniemożliwiając przedostawaniu się miąższu do soku, a wyciskarka Hurom wyciska istotnie krystaliczny i aksamitny sok.

Wyciskarki do soków Hurom II generacji lepiej radzą sobie z wyciskaniem artykułów liściastych a ich czyszczenie jest jeszcze łatwiejsze. Innowacyjna manetka do regulacji otworu wylotowego pulpy Kolejną nowością i elementem eksponującym wyciskarkę do soków Hurom HG 2G na tle innych wyciskarek jest innowacyjna manetka do regulacji otworu wylotowego pulpy.

W typowych wyciskarkach otwór ten zamykany jest silikonową zatyczką, którą należy zamknąć przed złożeniem urządzenia. Manetka pozwala regulować wielkość otworu wylotowego pulpy w sposób ciągły, nie przerywając pracy urządzenia.

Regulacja otworu wylotowego pulpy pozwala na jeszcze dokładniejsze wyciśnięcie soku z owoców i warzyw. Stwierdzasz, że wydostająca pulpa jest mokra i niedokładnie odciśnięta? wystarczy zniżyć wielkość otworu wylotowego przesuwając manetkę w stronę pozycji "close" żeby aby dokładniej wycisnąć owoce.

Manetka w wyciskarce Hurom HG 2G pozwala na też całkowite zamknięcie otworu wylotowego pulpy, dzięki temu do wnętrza można wlać mleko, kefir, jogurt, dorzucić owoce i przygotować zdrowy koktail. Część możliwości wyciskarki została zaprezentowana w poniższym podręczniku, którego drukowana wersja załączona jest do każdej wyciskarki Hurom HG 2G.

Wyciskanie soków stanie się nieodzowną przyjemnością i rytuałem, a całość stanie się jeszcze bardziej subtelna, dzięki czemu szybko odkryjesz prawdziwy smak najlepszego soku ciesząc się jednocześnie z faktu posiadania wyciskarki do soków Hurom HG 2G.

Wysokiej klasy wyciskarka do soków Hurom HG 2G. Firma przyjazna Tobie i naturze! Pozostałe właściwości i funkcje wyciskarki do soków Hurom HG 2G Zatyczka "niekapek" wyekwipowana w silikonową uszczelkę uniemożliwia wyciekaniu soku.

Zamykając otwór wylotowy soku możemy zatrzymać sok w misie, dzięki czemu jest on skrupulatnie wymieszany już na etapie wyciskania. Funkcja przepłukiwania. Aby przygotować jeden sok po drugim w wyciskarce Hurom nie trzeba demontować i myć całego urządzenia.

starczy zamknąć otwór wylotowy soku, wypełnić misę wodą i włączyć wyciskarkę. Obracający się wałek, a także koszyczek ze szczotkami wypłuczą pozostałości warzyw i owoców. Naturalne soki o szerokiej zawartości enzymów.

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HG 2G pozwala zachować naturalny zapach i komponenty odżywcze. W klasycznych sokowirówkach użyto ostre sitka obracające się z szczególnie pokaźnymi prędkościami. W wyniku tarcia części te nagrzewają się co skutkuje utlenianiem soku i uszkodzeniem składników odżywczych i enzymów, które użytkownicy posiadają na celu wycisnąć z owoców i warzyw, a następnie spożyć.

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HG 2G wykorzystuje opatentowaną po raz pierwszy na świecie technologię wyciskania w niepokaźnych szybkościach (SST™), dzięki której elementy na sok są wolniej wyciskane, co pozwala utrzymać niską temperaturę i zachować naturalny smak i wartości odżywcze.

Smukła sylwetka wyciskarki do soków Hurom HG 2G na tle innych urządzeń odznacza się niezwykłą trosceą o wszelkie detale, przyciągającym designem oraz smukłą linią korpusu zewnętrznego. Front urządzenia wyprodukowany jest z wyszukanej stali rdzoodpornej, dostępnej w trzech wersjach kolorystycznych.

zawsze świeży sok. Wyłącznie od wyobraźni użytkownika zależy to, jakie elementy zostaną wykorzystane każdego kolejnego dnia. Wyciskarka do soków Hurom HG 2G to nieprzeciętna okazja, aby zacząć prowadzić zdrowy tryb życia i przejść na dietę, zapewniając sobie przy okazji wszystkie potrzebne dla organizmu witaminy.

przychylne materiały. Misa wyciskarki wolnoobrotowej Hurom HG 2G wytwarzana została z materiału o nazwie tritan, który jest w pełni wolny od bisfenolu. Oznacza to, iż urządzenia można używać bezpiecznie także w celu przygotowania np.

obiadków dla dzieci. Użytkownik nie musi także obaw o solidność elementów ruchomych – sitka wyprodukowano z opornej stali, a ślimak będący sercem urządzenia ma podwyższoną wytrzymałość na zużycie, za sprawą ultra wytrzymałego tworzywa ULTEM.

Każda wyciskarka do soków Hurom HG 2G w zestawie z książką z przepisami GRATIS!!! Wyciskarka do soków Hurom HG 2G wyekwipowana jest w dużą misę o obszerności 500ml, istotnie ułatwiającą przygotowanie większej ilości soku czy musów.

Poszczególne części wyciskarki Hurom HG 2G zaprojektowane są w taki sposób by była ona jeszcze łatwiejsza w oraz myciu, a przy okazji zapewniały bezpieczną i wydajną pracę urządzenia. Wymierne korzyści wyciskarki do soków 2 generacji – Hurom HG 2G Wyciskarka do soków Hurom HG 1G Wyciskarka do soków Hurom HG 2G 80 obr./ min.

40 obr./ min. Nowoczesny wałek ślimakowy z pojedynczą łopatką. Postępowy wałek ślimakowy z podwójną łopatką. Brak blokady wylotu pulpy z płynną regulacją. Blokada wylotu pulpy z płynną regulacją. Większe zużycie pulpy – specjalnej miazgi.

Mniejsze zużycie pulpy i nawet 30% więcej soku. Charakterystyczne sito. Ulepszone sito pozbawione otworu, a także zbędnych nierówności. Instrukcja pierwszego wykorzystania wyciskarki do soków Hurom HG 2G jest stosunkowo prosta, a precyzyjna instrukcja znajduje się w dołączonej dokumentacji.

ponadto wraz z urządzeniem proponujemy książkę z przepisami na soki Hurom w języku polskim. Wyciskarka do soków Hurom HG 2G – jeden z najprostszych sposobów na właściwe zadbanie o własne zdrowie. Jedynie naturalne składniki i gwarancja prawdziwego soku z wyciskanych warzyw i owoców.

Zawartość pudełka Korpus wyciskarki Pokrywa z otworem wsadowym Zatyczka otworu wsadowego Wałek z ultemu Misa Szczotki Sito z ultemu z znikomymi otworami Sito z ultemu z obszernymi otworami Pojemnik na sok z pokrywką Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Dociskacz Stojak Instrukcja obsługi Książka z przepisami Wyciskarka do soków Hurom HG 2G to jedna z najkorzystniejszych wyciskarek pionowych przystępnych na rynku.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Wyciskarki