Hurom HH. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 1019,00 PLN

oszczędzasz do 7%

  • Producent: Hurom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: funkcja reverse
  • Kolor: szary, bordowy, biały, granatowy, srebrny
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 78 obr/min
  • Pojemność pojemnika na sok: 0.5 l
  • Pojemnik na sok: tak
  • Pojemnik na miąższ: nie

Wyciskarka soku Hurom HH HU-700 Wyciskarka do soków Hurom HH Premium (HH-DBG06) to najnowsza generacja modeli Hurom na lato 2013 dostępna na rynku europejskim. Tego lata Hurom wprowadził dwa modele HU-600 (HF i HG) w obudowie ze stali nierdzewnej i jeden model HU-700 (HH) w obudowie plastikowej.

Wszystkie modele wyposażono w ulepszone części do wyciskania, przy czym design i materiały wykorzystane do wykończenia każdego z nich nieznacznie się różnią. Wyciskarki do soków Hurom to ulubieńcy sklepu Puregreen.

Poczynając od pierwszego modelu Hurom HU-100 do ostatnio przystępnego HU 400/500 obserwowaliśmy, jak części urządzenia są poddawane subtelnym polepszaniom pod względem funkcjonalności, wydajności i wytrzymałości.

W najnowszych modelach Hurom HU-600 i HU-700 świeże funkcjonalności i udoskonalenia są nad wyraz widoczne: zachwycający design (Hurom HH to zwycięzca w kategorii Product Design w prestiżowym konkursie reddot design award 2013) zatyczka nie-kapek w otworze wylotowym na sok – mniej bałaganu, skrupulatne odmierzanie porcji, funkcje mieszania i łatwiejsze czyszczenie przemodelowane silikonowe wycieraczki nie pozwalają, żeby zbyt dużo miąższu dostało się do soku nowy, pokaźniejszy pojemnik na sok – 500 ml z podziałką do odmierzania starannych porcji soku przed podaniem części wyciskające bez BPA nowa pozycja części wyciskających usprawniająca montaż sitko do wyciskania wyprodukowane z GE Ultem, które poradzi sobie jednocześnie z miękkimi owocami, jak i z twardymi owocami i warzywami 2 szczotki czyszczące do szybszego czyszczenia 10 letnia gwarancja na silnik i części dla urządzeń dla wykorzystywania domowego ergonomiczny uchwyt, który nie występuje w modelach HU-600 Nowa wyciskarka do soków Hurom HU-700, zwana także „szefową", to bezawaryjne i wytrzymałe urządzenie do wyciskania soków asygnowane do użytku domowego.

To pierwsza miażdżąca wyciskarka do soków, o której z ręką na sercu możemy powiedzieć, że potrafi sprostać wymaganiom nawet najistotniej wymagających użytkowników. Lepsza z myślą o przystępnej obsłudze, trafnej prędkości wyciskania i jakości nowa wyciskarka do soków Hurom-700 to wspaniałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na oszczędności czasu i prostocie używania.

Przy projektowaniu nowej generacji wyciskarek Hurom nie pozwolono na żadne rozwiązania połowiczne, HU-700 będzie po prostu dumą każdej kuchni i nie będziesz jej chciał wymienić na inny model! technika – System wolnego wyciskania (SSS) W konwencjonalnym poziomym systemie wyciskania wolnych prędkości powierzchnia wyciskania maszyn jest znacznie mniejsza, co ogranicza cały cykl.

W Hurom ten proces udało się ulepszyć dzięki wynalezieniu pionowej wyciskarki do soków, przesunięciu mechanizmu wyciskania w górę urządzenia oraz zaimplementowaniu sitka o pokaźniejszej powierzchni. Dzięki czemu sok szybciej przenika do pojemnika.

szybkość obrotu pozostała ta sama, jak dla wyciskarek pionowych starszego typu, tj. 70-80 RPM, jednak nowa generacja wyciskarek Hurom pozwala uzyskać litr soku w czasie o połowę krótszym. W przeszłości kupujący sfrustrowani wolną szybkością wyciskarek poziomych skłaniali się ku wyciskarkom ścierającym, ale te wyciskarki znacznych szybkości utleniają sok, przez co traci on na wartości odżywczej, zawartości enzymów i nie może być przechowywany.

chociaż z nową generacją wyciskarek Hurom HU-700 ograniczasz czas przygotowania soku i możesz przechowywać efekty swojej pracy poprzez 48 godzin przy niewielkiej utracie substancji odżywczych. Kolejna zaleta to mechanizm wyciskania przesunięty w górę urządzenia, dzięki czemu, gdy wkładasz składniki na sok do lejka jeden po drugim, komponenty same przesuwają się w kierunku wałka ślimakowego eliminując potrzebę korzystania z tłoczka, za wyjątkiem warzyw liściastych.

Wałek ślimakowy i sitko tworzono z materiału GE-Ultem, który jest bezpieczny dla żywności, nie mieści BPA i jest ośmiokrotnie bardziej wytrzymały aniżeli inne materiały – nigdy nie widzieliśmy, żeby części wyciskarki Hurom popękały!

unikalny system silikonowych wycieraczek obraca się pomiędzy miską na sok a wałkiem oczyszczając sprawnie wnętrze z miąższu i broniąc urządzenie poprzez zatorem podczas pracy – ten system także ulepszono w nowych modelach HU-600 i HU-700, przez co mniej miąższu przedostaje się do soku i czyszczenie przebiega produktywniej.

Nowa silikonowa zatyczka nie-kapek Nowa silikonowa zatyczka nie-kapek w otworze wylotowym soku daje przewagę nad starszymi modelami np.: krople soku nie rozlewają się w trakcie pracy. Poza tym zatyczka pozwala na zamknięcie otworu wylotowego, dzięki temu miskę można napełnić wodą po zakończeniu wyciskania i pozwolić silikonowym wycieraczkom na wyczyszczenie urządzenia za Ciebie!

większą 500 ml miskę wyekwipowano także w podziałkę, dzięki czemu możesz starannie porcjować sok i nalewać jego odpowiednią liczba do szklanki odginając zatyczkę. Naukowe wsparcie technice Hurom Dr Max Gerson (ze popularnego na cały świat Instytutu Gerson - https://www.gerson.org) zaleca mieszanie miąższu i soku po wyciśnięciu, aby dostarczyć organizmowi więcej komponentów odżywczych z miąższu.

Dzięki zatyczce nie-kapek miąższ i sok mają ze sobą dłuższy kontakt, a sok efektywnie wyławia komponenty odżywcze z nabłonków komórek, a także włókien owoców i warzyw. Zamocowanie zatyczki nie-kapek w modelach Hurom HU 600 i HU 700 umożliwia przygotowanie do 500 ml soku, który gromadzi dodatkowe komponenty odżywcze uzyskane ze zmieszania soku z miąższem podczas wyciskania soku przez wałek ślimakowy wykonany z GE Ultem bez BPA.

Dlatego też dzięki wycieraczkom mieszającym sok uzyskujesz wspaniale wymieszany sok z nieznaczną ilością piany czy fusów, który nalewasz odginając zatyczkę nie-kapek. Ta metoda mieszania była z zasady przypisywana tylko drogim wyciskarkom z podwójnym wałkiem ślimakowym marek Greenstar, Angel czy Norwalk.

Zgodnie z artykułami opublikowanym przez Laboratoria Michelson i Koreański Instytut ds. Badań nad Żywnością wyciskarka do soków Hurom pozwala uzyskać o 42,7% więcej witaminy C i o 60,7% więcej witaminy A w porównaniu do klasycznych wyciskarek.

Badanie uzyskało atest FDA i USDA. Łatwość czyszczenia wyciskarki do soków Hurom HH (Hu-700) Czyszczenie dzięki obracającym się wycieraczkom. Wielu z nas nie przepada za czyszczeniem wyciskarki do soków, na szczęście z Hurom HU-700 i HU-600 to łatwizna!

Po prostu zatknij zatyczkę, wlej wodę poprzez lejek i uruchom urządzenie. Woda wypłucze z urządzenia pozostałości soku i miąższu. Nie załatwia to jednak ostatecznego mycia jednak nad wyraz pomoże. Hurom HU-700 zaopatrzono także w dwie szczotki do czyszczenia, a jedna z nich ma małą, odłączaną szczoteczkę, z którą wyczyścisz trudno dostępne powierzchnie.

Zalecane użycie wyciskarki do soków Hurom HU 700 świetnie wyciska twarde warzywa i owoce i, w porównaniu do wyciskarek poziomych, genialnie radzi sobie także z miękkimi składnikami: jagodowatymi, ananasem czy pomarańczami.

Jeśli chcesz wyciskać sok z warzyw liściastych: trawy pszenicznej, szpinaku, jarmużu czy botwinki, wtedy lepiej stanie na wysokości zadania wyciskarka pozioma np.: Hurom GD czy Angel; jednak jeśli szukasz bezawaryjnego i wszechstronnego urządzenia (wszystko w jednym), nic nie pobije Hurom HU 700 czy HU 600.

Ze względu na fakt, że pionowe wyciskarki do soków mogą wyciskać sok z miękkich owoców, twardych owoców, warzyw, warzyw liściastych i trawy pszenicznej, są one w naszej opinii bardziej wszechstronne. Lepiej radzą sobie ze składnikami miękkimi takimi, jak jagodowate, ananas, pomarańcze, z którymi zmagają się wyciskarki poziome.

aczkolwiek jeśli chcesz wyciskać sok przede wszystkim z trawy pszenicznej i warzyw liściastych, wtedy te drugie dają udoskonalone rezultaty. Podsumowując: Jeśli szukasz wyciskarki, która radzi sobie ze wszystkim bezkompromisowcami, wyciskarka wolnoobrotowa Hurom wydaje się oczywistym wyborem.

Hurom HU 700 – czas na koktajle, smoothies i mrożone desery. Po prostu rozmroź wybrane owoce, a nawet warzywa, i połącz je z jogurtem, mlekiem czy śmietaną – taki koktajl to zdrowa i wspaniała propozycja do śniadania, pożywnego lunchu czy pokaźnej kolacji.

Z Szefową przygotujesz zróżnicowane koktajle, smoothies i soki, a to wszystko dzięki wszechstronności HU 700, której nie oferują inne wyciskarki do soków wyciskające na zimno. Mleczna alternatywa Z wyciskarką do soków Hurom możesz samodzielnie przygotować mleko sojowe, migdałowe, ryżowe i z płatków owsianych spełniając równocześnie wszystkie żywieniowe potrzeby swojej rodziny.

Hurom 700 pomoże Ci wykreować nowy styl odżywiania, a uzyskane mleko można przechowywać w lodówce też przygotowywać świeżą porcję każdego dnia. Specyfikacja techniczna: Nr modelu - HU-700 – seria HH Kod towaru 9341061003052 typ wyciskania – wyciskanie wolnych szybkości na zimno – opatentowany system SSS™ (System wolno wyciskający), Silnik – silnik indukcyjny jednofazowy Częstotliwość - 50 Hz / 60 Hz dopełniające części – wałek ślimakowy wyprodukowany z Ultem, sitko, pojemniki, szczotki do czyszczenia, tłoczek rozmiary – 16,7 cm x 23,7 cm x 39,8 cm Moc w watach - 150 W Napięcie - 240 V dokumenty – certyfikat CE Części wytworzono z materiałów bez BPA – wytrzymałego poliwęglanu Ultem bez BPA Wyciskarka do soków Hurom HH (HU-700) to znakomity dobór, który spełni twoje wymagania w codziennym wykorzystywaniu.

Zawartość pudełka Korpus wyciskarki Pokrywa z otworem wsadowym Zatyczka otworu wsadowego Wałek z ultemu Misa Szczotki Sito z ultemu z niewiele znaczącymi otworami Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Dociskacz Instrukcja obsługi Książka z przepisami

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Wyciskarki