Hurom HZ. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 1690,00 PLN

oszczędzasz do 29%

  • Producent: Hurom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: regulacja prędkości, funkcja reverse, regulacja gęstości soku
  • Kolor: srebrny, czerwony, złoty, różowy, stalowy
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 43 obr/min
  • Ilość prędkości: 2
  • Pojemność pojemnika na sok: 0.5 l
  • Pojemnik na sok: tak
  • Pojemnik na miąższ: tak

Hurom HZS Alpha Plus - Nowość 2018 NOWOŚĆ. Hurom HZS Alpha Plus. Lepsza wersja wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom HZ Alpha dzisiaj wyekwipowana w nowocześniejszy i bardziej skuteczny system wyciskania ALPHA PLUS.

Wyciskarka teraz większy niż dotychczas otwór wsadowy oraz nową, w pełni szczelną misę, która istotnie ułatwia cykl wyciskania soków. Praca z wyciskarką wolnoobrotową jeszcze nigdy nie była tak nieskomplikowana i intuicyjna.

Hurom HZS to najnowszy towar z serii Premium, która akcentuje się obudową produkowaną ze stali oraz bogatym wyposażeniem dodatkowym, obejmującym dwa sita do soków, przystawkę do lodów i sorbetów i squeezer do cytrusów służący do jeszcze szybszego i wygodniejszego odciskania owoców cytrusowych.

Wyciskarka do soków Hurom HZS Alpha Plus - jeszcze szybsze wyciskanie. Większy niż dotychczas otwór wsadowy, a także nowa, kompletnie szczelna misa sprawiają, że wyciskanie soków jeszcze nigdy nie było tak proste.

Hurom wyszedł naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i w najnowszej linii wprowadził drugi, 2-krotnie większy niż dotychczas otwór wsadowy, umożliwiający wyciskanie dużo większych kawałków owoców i warzyw. Oprócz nowego, bocznego otworu pozostał w dodatku standardowy, górny otwór wsadowy, służący do podawania długich produktów, jak marchew czy warzywa liściaste.

Boczny, obszerniejszy otwór wsadowy połączony jest na dodatek z platformą nachyloną pod kątem 4 stopni, która proste wsypywanie niewielkich, kolistych części, jak jagody, winogrona, truskawki, porzeczki, pomidorki cherry i inne.

Nowa misa Nowa misa, połączona z wałem napędowym pozbawiona pozostała otworu w dolnej części. Dzięki temu jest w całości szczelna i nie ma już ryzyka wycieku soku na korpus wyciskarki. Punkt mocowania wałka ślimakowego z wałem napędowym znajduje się wyżej, co niweluje ryzyko owijania długich włókien wokół trzpienia wałka, a przestrzeń między wałkiem a misą jest szczelniej wypełniona.

Minimalizuje to ilość gromadzonej pulpy. Wyciskarka do soków Hurom Alpha Plus jest łatwiejsza w montażu, demontażu i myciu oraz zezwala na wyciskanie warzyw włóknistych bez krojenia na mniejsze kawałki.

Mniejsza liczba pulpy to ponadto łatwiejsze mycie. Dodatkowo w wyciskarkach do soków kolekcji Hurom Alpha Plus zębatka służąca do napędzania koszyczka obrotowego jest wyjmowana dzięki temu można ją starannie umyć.

Sok taki jaki chcesz Autorskie rozwiązanie firmy Hurom, którego próżno szukać u innych producentów. Dzięki postępowej manetce możesz przygotować taki sok na jaki obecnie masz ochotę bez potrzeby użytkowania dodatkowego sita.

Sok szczególnie przejrzysty albo gęsty z pokaźniejszą zawartością błonnika. Wystarczy ustawić manetkę w optymalnej pozycji. Najważniejsze właściwości wyciskarek Hurom HSZ Alpha Plus: technologia Wolnoobrotowego wyciskania soków - Hurom Alpha Plus SST™: Wałek ślimakowy w wyciskarkach Hurom Alpha Plus obraca się z szybkością jedynie 43 obr./min co imituje cykl ręcznego wyciskania soków.

Dzięki tak wolnym obrotom sok zachowuje świeżość na dłużej. Jakość i gęstość soku: Hurom od dziesięcioleci dąży do podnoszenia jakości uzyskiwanego soku. Zastrzeżona manetka pozwala na kontrolę gęstości, a także zawartości błonnika wyciskanego soku, takzespoić go do indywidualnych potrzeb.

sprawność: lepsza kompozycja wałka ślimakowego gwarantuje maksymalną sprawność poprzez wyciskanie do ostatniej kropli soku. Łatwość czyszczenia: konstrukcja pionowej wyciskarki Hurom zapewnia czyszczenie sita i misy automatycznie w trakcie wyciskania soku.

uzupełniające zmiany konstrukcyjne zastosowane w wyciskarkach Hurom Alpha Plus upraszczają demontaż i końcowe czyszczenie wyciskarki. Jakość: Wszystkie komponenty wyciskarki posiadające kontakt z żywnością wytwarzano z bezpiecznego, pozbawionego BPA i trwałego materiału ABS.

Newraligiczne komponenty jak wałek ślimakowy oraz sito stworzone pozostały z tworzywa GE Ultem, 8-krotnie twardszego od konwencjonalnych materiałów, co zagwarantuje wieloletnią niezwodność. Wszechstronność: Najnowsze wyciskarki do soków Hurom Alpha Plus to urządzenia wielofunkcyjne.

Dodatkowa przystawka do mielenia pozwoli przygotować domowe lody, sorbety, smoothies, pokarmy dla niemowląt i dużo innych. Wysoka kultura pracy: wykorzystane w wyciskarkach Hurom silniki indukcyjne są niemal bezszelestne i energooszczędne.

Możesz przygotowywać soki o każdej porze dnia bez uciążliwego hałasu jaki emitują zwykłe sokowirówki czy blendery. Bezpieczeństwo: Wyciskarki Hurom Alpha Plus wyekwipowane pozostały w czujniki bezpieczeństwa pozwalające na użytkowanie tylko przy korzystnym zmontowaniu wszystkich składników.

Szerokość otworu górnego, a także boczne umiejscowienie szerszego otworu zapobiegają dzieciom włożenie rączek do środka. Otwory wentylacyjne adekwatne chłodzenie i zapobiegają innowacyjna dostosowywana manetka Z pomocą dostosowywanej manetki opatentowanej poprzez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy.

Oznacza to, że może skrupulatnie kontrolować siłę wyciskania we wnętrzu misy w zależności od typu komponentów jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z różnorodnych produktów i skrupulatnie przypasować teksturę soku do własnych upodobań.

[ Jak używać dostosowywanej manetki Hurom z zróżnicowanymi rodzajami artykułów ] Najważniejsze parametry wyciskarki Hurom HZS Alpha Plus: Najwyższa efektywność, a także klarowność spośród wszelkich wyciskarek na rynku dzieki zaimplementowaniu najnowszego systemu wyciskania Hurom Alpha Plus SST Wielofunkcyjność - wyciskarka do soków Hurom HZ pozwala przygotować świeże i zdrowe soki z owocowo-warzywne, soki zielone, mleko i masło orzechowe, domowe lody, sorbety, smoothies, przeciery i dużo innych pokrywa z wysokiej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej, dostępnej w trzech nieszablonowych kolorach - metaliczny, złoty róż, czerwone wino progresywny sposób napędzania szczotek obrotowych - wałek obraca się z szybkością 43 obr/min, koszyczek ze szczotkami z prędkością wyłącznie 17 obr/min.

Regulacja gęstości soku dzięki postępowej i zastrzeżonej manetce, Przeźroczysta komora wsadowa umożliwiająca obserwację wrzucanych i cyklu wyciskania istotnie cicha i energooszczędna dzięki zaimplementowaniu indukcyjnego silnika bezszczotkowego (BLDC) Bezpieczeństwo - wyciskarka Hurom zabezpieczona jest przed przypadkowym uruchomieniem.

w przypadku otwarcia pokrywy podczas pracy wyciskarka samoczynnie się wyłącza Najbogatsza wersja wyposażenia zawierająca m.in: dwa sita do soków z Ultemu, przystawkę do mielenia, foremkę do tofu, squeezer do cytrusów Hurom SQ-B1B Diody informujące stan pracy wyciskarki Jeszcze łatwiejsze czyszczenie komfortowy uchwyt upraszczający przenoszenie 10 lat gwarancji na silnik i 4 lata na części Wyciskarka do soków Hurom HZ - Zawartość pudełka Hurom HZ to najlepiej zaopatrzona wyciskarka do soków w naszej ofercie.

Korpus główny Komora wsadowa Misa Wałek ślimakowy Obrotowa szczotka Sito do przezroczystych soków Sito do gęstych soków Przystawka do mielenia Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Foremka do tofu Popychacz Stojak na akcesoria Instrukcja Książka z przepisami

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Wyciskarki