Hurom One Stop H-AL. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 2490,00 PLN

oszczędzasz do 4%

  • Producent: Hurom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Kolor: szary, czerwony, złoty, różowy, granatowy, niebieski, srebrny
  • Pojemność pojemnika na sok: 0.5 l
  • Pojemnik na sok: tak

Przy zakupie Hurom One Stop - szeroka Księga Soków gratis! HUROM H-AI ONE STOP! bezprecedensowa wyciskarka wolnoobrotowa PROSTOTA I WYGODA. Samoczynne wyciskanie soku WYCISKANIE SOKU JESZCZE NIGDY NIE BYŁO TAK PROSTE Pokrój.

Wrzuć. Zamknij. Wyciskarka do soków Hurom One Stop to urządzenie wyznaczające trendy w dziedzinie wolnoobrotowego wyciskania soków. Technologia One Stop to kompletnie nowe i świeże podejście do tematu.

Zasada działania najnowszej wyciskarki Hurom One Stop H-AI bazuje na prostocie i łatwości przygotowania soku. Wystarczy napełnić zasobnik (przez największy na rynku otwór wsadowy - bo aż 12 cm) owocami czy również warzywami i włączyć wyciskarkę i oczekiwać na świeży sok.

W tym czasie możemy rozkoszować się luksusem robienia czegoś innego, a Hurom One Stop przygotuje nasz ulubiony napój. Jakość wykonania i design wyciskarki pozostawia konkurencję daleko w tyle, a użyte rozwiązania pozwalają na uzyskanie soku o najwyższej osiągalnej jakości.

skuteczność wyciskania soku wyciskarki Hurom One Stop to tak jak w sytuacji poprzednich modeli Alpha Plus to najwyższy poziom światowy. Hurom One Stop wyznacza świeże trendy w designie jednolita bryła wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom One Stop uwydatnia się prostotą i minimalizmem.

4 przystępne wersje kolorystyczne wpasują się w każdą kuchnię. Pionowy cykl wyciskania elementów, od komory wsadowej „One Stop” poprzez wałek ślimakowy i misę aż do pojemnika na pulpę. Przeźroczyste elementy wyciskarki Hurom One Stop dostarczają użytkownikowi niesamowitych doznań wizualnych.

Wyciskarka do soków Hurom One Stop - trafne wykorzystanie przestrzeni W nowej wyciskarce do soków Hurom H-AI One Stop pojemnik na miąższ znajduje się tuż poniżej misy i stwarza jedną bryłę z korpusem wyciskarki, dzięki czemu całość zajmuje mniej miejsca.

Hurom One Stop - perfekcyjność w każdym calu wykwintny design wyciskarki Hurom H-AI One Stop osiągnięty pozostał poprzez obudowę stylizowaną na aluminium oraz dopracowane do perfekcji części. Obsługa wyciskarki odbywa się przy pomocy pokrętła umieszonego z przodu, co ponadto rozszerza widoczność i wygodę wykorzystywania.

Zaprojektowany na nowo korek niekapek otwiera się łatwiej i bez wysiłku. Komora wsadowa wyciskarki „One stop” i pojemnik na miąższ wytwarzano z dymionego tworzywa, nadającego wyciskarce elegancji. Pionowa misa + pokrywa „One stop” Druga, komfortowa podwójna komora* Opcjonalnie do wyciskarki Hurom One Stop można dokupić drugą, podwójną komorę wsadową, która pozwala na ciągłe wrzucanie towarów do wyciskarki.

Podwójna komora może być montowana i demontowana jeżeli zajdzie taka potrzeba. Dwa otwory wsadowe przyspieszają wkładanie składników a tym samym przygotowanie soku. Komora wsadowa „One stop” Rozdrabnia komponenty i przenosi je do misy Pionowa ułożenie elementów usprawnia opadanie miąższu Pochylona o 3 stopnie podstawa misy pozwala zebrać sok do ostatniej kropli Podstawą technologii Hurom "One Stop" jest samoistne, automatyczne przenoszenie części do misy.

Rozdrabniacz obraca się i tnie składniki. Dwa ostrza S-Blade w profilu litery S rozbijają wrzucone komponenty i popychają w dół wyciskarki. Ostrze C-Blade w zarysie litery C przecina składniki i omiata dno, przesuwając je stopniowo w dół.

Dwa otwory specjalnie wyprofilowane otwory pochylone do wnętrza misy, upraszczają płynne przechodzenie komponentów. Praktyczny uchwyt umożliwia przenoszenie części zestawu jedną ręką i rozszerza funkcjonalność zestawu misy i pokrywy wbudowany sensor bezpieczeństwa Wyciskarka do soków Hurom H-AI "One Stop" włączy się wyłącznie i wyłącznie po prawidłowym i całkowitym zamknięciu pokrywy, zapewniając bezpieczeństwo każdemu użytkownikowi.

Wskazówki pomagające stosownie napełnić komorę składnikami Miarki umieszczone na komorze określają maksymalną liczba produktów, jakie należy umieścić w komorze, by misa nie uległa przepełnieniu. Wskazówki dopasowane są do zróżnicowanych składników w zależności od zawartości soku.

Kierunek wyciskania w jednej płaszczyźnie! Łatwiejsze stosowanie i czyszczenie Miąższ jest teraz odprowadzany do pojemnika, który znajduje się bezpośrednio poniżej misy. Pozwala to na łatwiejsze usunięcie miąższu zalegającego w misie i łatwiejsze czyszczenie.

Nie trać nawet kropli soku! Podstawa misy nachylona o 3 stopnie Spód misy nachylony jest pod kątem 3 poziomów, dzięki czemu sok wypływa do samego końca. Nie trzeba ponadto ręcznie przechylać wyciskarki Wyciskanie na zimno.

technika wolnoobrotowego wyciskania soków firmy Hurom (SST™) zachowuje wartości odżywcze w szklance soku. Wygodny sposób na przygotowanie zdrowego soku Hurom z dowolnych części. Nieskomplikowany montaż i demontaż Nowa kompozycja misy zintegrowanej z wałem napędowym pozwala łatwo nałożyć wałek ślimakowy na trzpień.

Nie trzeba go już przeciskać poprzez uszczelkę.również demontaż misy po wyciśnięciu soku jest jeszcze łatwiejszy! Jeszcze łatwiejsze czyszczenie nieskomplikowana kompozycja Odprowadzanie pulpy bezpośrednio pod spodem misy minimalizuje jej odkładanie w misie i upraszcza czyszczenie.

Wyjmowana wewnętrzna zębatka Możliwość całkowitego wyjęcia wewnętrznej zębatki upraszcza skrupulatne czyszczenie

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Wyciskarki