Hurom One Stop H-AI. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 2389,99 PLN

oszczędzasz do 4%

  • Producent: Hurom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Kolor: szary, czerwony, złoty, różowy, granatowy, niebieski, srebrny
  • Prędkość obrotowa: 60 obr/min
  • Pojemność pojemnika na sok: 0.5 l
  • Pojemnik na sok: tak

Przy zakupie Hurom One Stop - szeroka Księga Soków gratis! HUROM H-AI ONE STOP! bezprecedensowa wyciskarka wolnoobrotowa PROSTOTA I WYGODA. Samoczynne wyciskanie soku WYCISKANIE SOKU JESZCZE NIGDY NIE BYŁO TAK PROSTE Pokrój.

Wrzuć. Zamknij. Wyciskarka do soków Hurom One Stop to urządzenie wyznaczające trendy w dziedzinie wolnoobrotowego wyciskania soków. Technologia One Stop to kompletnie nowe i świeże podejście do tematu.

Zasada działania najnowszej wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop H-AI bazuje na prostocie i łatwości przygotowania soku. Wystarczy napełnić zasobnik (przez największy na rynku otwór wsadowy - bo aż 12 cm) owocami czy również warzywami i włączyć wyciskarkę i oczekiwać na świeży sok.

W tym czasie możemy rozkoszować się luksusem robienia czegoś innego, a Hurom One Stop przygotuje nasz ulubiony napój. Jakość wykonania i design wyciskarki pozostawia konkurencję daleko w tyle, a użyte rozwiązania pozwalają na uzyskanie soku o najwyższej osiągalnej jakości.

skuteczność wyciskania soku wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop to tak jak w sytuacji poprzednich modeli Alpha Plus to najwyższy poziom światowy. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop wyznacza świeże trendy w designie jednolita bryła wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom One Stop uwydatnia się prostotą i minimalizmem.

4 przystępne wersje kolorystyczne wpasują się w każdą kuchnię. Pionowy cykl wyciskania elementów, od komory wsadowej „One Stop” poprzez wałek ślimakowy i misę aż do pojemnika na pulpę. Przeźroczyste elementy wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop dostarczają użytkownikowi niesamowitych doznań wizualnych.

Wyciskarka do soków Hurom One Stop - trafne wykorzystanie przestrzeni W nowej wyciskarce do soków Hurom H-AI One Stop pojemnik na miąższ znajduje się tuż poniżej misy i stwarza jedną bryłę z korpusem wyciskarki, dzięki czemu całość zajmuje mniej miejsca.

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop - perfekcyjność w każdym calu wykwintny design wyciskarki Hurom H-AI One Stop osiągnięty pozostał poprzez obudowę stylizowaną na aluminium oraz dopracowane do perfekcji części.

Obsługa wyciskarki odbywa się przy pomocy pokrętła umieszonego z przodu, co ponadto rozszerza widoczność i wygodę wykorzystywania. Zaprojektowany na nowo korek niekapek otwiera się łatwiej i bez wysiłku. Komora wsadowa wyciskarki wolnoobrotowej „One stop” i pojemnik na miąższ wytwarzano z dymionego tworzywa, nadającego wyciskarce elegancji.

Pionowa misa + pokrywa „One stop” W komplecie druga, wygodna podwójna komora W komplecie druga podwójna komora wsadowa, która pozwala na ciągłe wrzucanie artykułów do wyciskarki. Podwójna komora może być montowana i demontowana jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Dwa otwory wsadowe przyspieszają wkładanie elementów a tym samym przygotowanie soku. Komora wsadowa „One stop” Rozdrabnia elementy i przenosi je do misy Pionowa ułożenie komponentów ułatwia opadanie miąższu Pochylona o 3 poziomy podstawa misy pozwala zebrać sok do ostatniej kropli Podstawą technice Hurom "One Stop" jest samoistne, automatyczne przenoszenie części do misy.

Rozdrabniacz obraca się i tnie komponenty. Dwa ostrza S-Blade w zarysie litery S rozbijają wrzucone składniki i popychają w dół wyciskarki. Ostrze C-Blade w zarysie litery C przecina komponenty i omiata dno, przesuwając je stopniowo w dół.

Dwa otwory specjalnie wyprofilowane otwory pochylone do wnętrza misy, usprawniają płynne przechodzenie elementów. Praktyczny uchwyt umożliwia przenoszenie elementów zestawu jedną ręką, a także rozszerza funkcjonalność zestawu misy i pokrywy zastosowany sensor bezpieczeństwa Wyciskarka do soków Hurom H-AI "One Stop" włączy się wyłącznie i wyłącznie po korzystnym i całkowitym zamknięciu pokrywy, gwarantując bezpieczeństwo każdemu użytkownikowi.

Wskazówki pomagające trafnie napełnić komorę składnikami Miarki umieszczone na komorze określają maksymalną liczba produktów, jakie należy umieścić w komorze, żeby misa nie uległa przepełnieniu. Wskazówki dopasowane są do najróżniejszych elementów w zależności od zawartości soku.

Kierunek wyciskania w jednej płaszczyźnie! Łatwiejsze użytkowanie i czyszczenie Miąższ jest teraz odprowadzany do pojemnika, który znajduje się bezpośrednio poniżej misy. Pozwala to na łatwiejsze usunięcie miąższu zalegającego w misie oraz łatwiejsze czyszczenie.

Nie trać nawet kropli soku! Podstawa misy nachylona o 3 poziomy Spód misy nachylony jest pod kątem 3 stopni, dzięki temu sok wypływa do samego końca. Nie trzeba ponadto ręcznie przechylać wyciskarki Wyciskanie na zimno.

technologia wolnoobrotowego wyciskania soków firmy Hurom (SST™) zachowuje wartości odżywcze w szklance soku. Komfortowy sposób na przygotowanie zdrowego soku Hurom z dowolnych komponentów. Przystępny montaż i demontaż Nowa budowa misy zintegrowanej z wałem napędowym pozwala łatwo nałożyć wałek ślimakowy na trzpień.

Nie trzeba go już przeciskać przez uszczelkę.też demontaż misy po wyciśnięciu soku jest jeszcze łatwiejszy! Jeszcze łatwiejsze czyszczenie nieskomplikowana kompozycja Odprowadzanie pulpy bezpośrednio pod spodem misy minimalizuje jej odkładanie w misie i upraszcza czyszczenie.

Wyjmowana wewnętrzna zębatka Możliwość całkowitego wyjęcia wewnętrznej zębatki usprawnia staranne czyszczenie

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Wyciskarki