Kuvings B6000. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 1420,00 PLN

oszczędzasz do 79%

 • Producent: Kuvings
 • Kategoria: Wyciskarki
 • Kolor: szary, bordowy, czarny, czerwony, biały, srebrny
 • Moc: 240 W
 • Prędkość obrotowa: 50 obr/min
 • Pojemność pojemnika na sok: 0.4 l
 • Pojemnik na sok: tak

Zapraszamy do zakupu dodatkowych akcesoriów dzięki którym będziemy mogli robić fantastyczne smoothie oraz pysznych zdrowych lodów!

7,5 cm otwór wsadowy pozwoli na wyciśnięcie soku z CAŁEGO owoca i warzywa, bez konieczności uprzedniego krojenia ascetycznca. Otwór wsadowy jest na tyle spore, żeby pomieścić całe jabłko, pomidora, pomarańczę,7,5 cm otwór wsadowy pozwoli na wyciśnięcie soku z CAŁEGO owoca i warzywa, bez konieczności uprzedniego krojenia minimalistycznca. Otwór wsadowy jest na tyle spore, aby pomieścić całe jabłko, pomidora, pomarańczę, cytrynę i mnóstwo więcej. Cytrynę i dużo więcej Świeży sok uzyskany przy pomocy z wyciskarka KUVINGS B6000 to gwarancja, iż nasze ciało otrzyma czterokrotnie więcej cennych części i wartości odżywczych, niżeli zjedzenie danego owoca.Niewątpliwą zaletą rozszerzonego otworu wsadowego, dzięki któremu mamy możliwość wyciśnięcia soku z CAŁEGO owoca i warzywa, jest uniknięcie cyklu utleniania minimalistycznca, który ma miejsce, gdy kroimy warzywa albo owoce na mniejsze kawałki przed przystąpieniem do cyklu wyciskania.

nad wyraz cicha praca urządzenia, to wyciskanie bez obaw, iż obudzimy domowników.Najciszej pracująca wyciskarka dostępna aktualnie na rynku!Wolnoobrotowa wyciskarka Kuvings B6000 to najciszej pracująca wyciskarka obecnie przystępna w Australii. Nieważne, czy wyciskasz sok z twardych warzyw tj. Buraki lub marchew, czy może pozyskujesz sok z owoców miękkich i traw - możesz być pewien, iż z tym urządzeniem osiągniesz najkorzystniejsze z możliwych rezultatów!

zastrzeżona technika JMCS powoduje, iż ta nad wyraz cicha wyciskarka zdobyła Nagrodę najlepszej Wyciskarki w roku 2010 i 2011. Technika JMCS (Juicer Module Comprising System) to ekstrakcja 100% czys tych i naturalnych soków z warzyw i owoców przy zachowaniu wszystkich wartości odżywczych i cennych elementów.

Utrzymanie urządzenia w czystości jest dziecinnie proste - zamknij wylot soku zatyczką, wlej wodę do urządzenia, włącz silnik i pozwól wyciskarce oczyścić się, zanim przystąpisz do demontażu maszyny i gruntowego czyszczenia części. Utrzymanie wyciskarki w czystości jest gwarancją wyśmienitej jakości soków. Osuszanie części ręczniczkiem po ich umyciu uniemożliwia powstawaniu odbarwień, a także pozyskiwania soku z pulpą.


Picie soków - picie wyciskanych na zimno soków podwyższa poziom energii! Soki warzywne regenerują komórki w naszym ciele. 67% wszystkich komponentów i enzymów wyciśniętych z surowca “na zimno” jest wchłanianych i przedostają się one do krwi, podczas gdy, tylko 17% elementów i enzymów zostanie wchłoniętych poprzez zjedzenie owoców, czy warzyw na ascetycznie.Picie soków - picie wyciskanych na zimno soków podnosi poziom energii! Soki warzywne regenerują komórki w naszym ciele. 67% wszystkich części i enzymów wyciśniętych z surowca “na zimno” jest wchłanianych i przedostają się one do krwi, w trakcie gdy, jedynie 17% elementów i enzymów zostanie wchłoniętych poprzez zjedzenie owoców, czy warzyw na ascetycznie.zastrzeżona technika JMCS (Juicer Module Comprising System) to ekstrakcja 100% czystych i naturalnych soków z warzyw i owoców przy zachowaniu wszystkich wartości odżywczych i cennych składników.

Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, że część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, wywołują produkcje gęstszego soku w kontraście do np. Twardego bezkompromisowca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu poprzez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle niepokaźne, iż sito wyciskarki nie jest w stanie filtrować i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego też gęstszy sok podczas produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak wyjątkowo czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje doskonale czysty sok.

Kuvings nie przestaje zadziwiać nas innowacjami, które naprawdę upraszczają cykl ekstrakcji i zachęcają do wyciskania!Zatyczka zezwala na zamknięcie pozyskanego soku we wnętrzu urządzenia, dzięki czemu sok może mieszać się, poprawiając swój smak. Poza tym, zatyczka pełni ponadto funkcję niekapka, co zapobiega niechcianym plamom, niekontrolowanym wyciekom i upraszcza czyszczenie maszyny. Zatyczka zezwala na skrupulatne odmierzenie soku już w środku urządzenia od 400 ml i więcej! Zatyczka to proste czyszczenie maszyny - po zakończeniu ekstrakcji, a przed gruntowym czyszczeniem części, zatyczka pozwala na przepłukanie maszyny.

System zabezpieczający silnik, samoczynnie wyłączy silnik, gdy grozi mu ryzyko przegrzaniaDwustopniowy system zabezpieczający zagwarantuje właściwy montaż urządzenia- inaczej urządzenie nie podejmie pracy.

Wyciskarka Kuvings rewelacyjnie sprawdza się nie tylko z twardymi warzywami i miękkimi owocami, lecz także z zielonymi warzywami liściastymi, tj. Jarmuż, szpinak oraz z trawami (trawa pszenicy), czy ziołami. Wszystko to dzięki bezawaryjnej wytrzymałości i mocy silnika. Wytrzymały i niezawodny silnikTen niezwykle wytrzymały i godny zaufania silnik wytworzony w Korei charakteryzuje niezwykle cicha praca, oraz możliwość nieustannej 30 minutowej pracyCicha praca silnika to znacząca redukcja wibracji
Silnik wyciskarki Kuvings wykonany jest we własnej fabryce, stąd ich restrykcyjna kontrola. Dlatego tak świetnie radzi sobie z wyciskaniem “na zimno” twardych warzyw i miękkich owoców

Miejsca wylotów wentylacyjne umieszczone są z boku i pod spodem urządzenia, co gwarantuje bezpieczeństwo stosowania i świetny rezultat w postaci świeżych soków.jednocześnie wyciskarka asygnowana do stosowania domowego, jak i w gastronomii powinna posiadać zapewnioną świetną wentylację, wtedy wyciskarka może pracować poprzez przerwy do 30 minut. Zapewnienie adekwatnej wentylacji wyciskarce, bardzo tej przeznaczonej do wykorzystywania w gastronomii jest wyjątkowo widoczne, tak jak zapewnienie maszynie 10 minutowego odpoczynku, po 30 minutowe, nieprzerwanej pracy. Wyciskarka wyekwipowana jest w mechanizm zabezpieczający, która kontroluje ten cykl pracy. 3 Wyloty Wentylacyjne

zestaw mieści:
 • silnik/korpus
 • komora zsypowa (big mouth)
 • sito i wałek z ultemu
 • koszyk na sito
 • wałek ślimakowy z ultemu
 • 2 pojemniki na sok
 • szczotka
 • instrukcja obsługi
 • szczotka samoczyszcząca na sito
 • ładnie ilustrowana książka wraz z przepisami na soki

Opcje uzupełniające (nie wchodzące w skład zestawu):

 • przystawka do mielenia (mincer)
 • sito pełne
 • sitko do gęstszych soków / smoothie

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Wyciskarki